Firemní zápis na google zadarmo?

Firemní zápis na google zadarmo?

Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

 Uveďme si příklad:

Richard si otevřel kavárnu v centru města kde nabízí skvělou kávu a domácí dorty a zákusky. O Richardovi zatím nikdo neví a tak nás kontaktuje. Správným nastavením služby Moje firma bude k nepřehlédnutí. Služba moje firma na Googlu Vás naservíruje přímo zákazníkům. Najdou Vás jak ve vyhledávání tak v mapách.

Kolik se za službu Moje firma na Google platí?

Služba Moje firma na Googlu je k dispozici zcela zdarma a komukoliv. Myslíme to vážně. Zobrazíme Vaší firmu tak aby byla vidět.

Je tato reklama opravdu zadarmo?

To záleží pouze na kvalitě poskytovaných služeb Vašeho podniku. V případě že si lidé Váš podnik oblíbí a získáte patřičný počet recenzí tak nejen získáte slovní reklamu zadarmo ale i zpětnou vazbu od zákazníků co zlepšit.

V případě že si postavíte hlavu a nebudete naslouchat může Vám tato reklama “zlomit vaz“ ve Vašem podnikání, získáte-li ale jejich přízeň promítne se Vám Vaše úsilí v rozpočtu na reklamu. Spokojený zákazník je nejlevnější a nejlepší reklama. Čím více spokojených zákazníků, tím méně budete investovat do reklamy. 


Začínáte podnikat?

Nasměrujeme Vás správným směrem. Vytvoříme Vám Corporate Identity který představuje jednotný vizuální styl podle kterého Vás rozpoznají Vaši zákazníci.


Newsletter Subscribe

Articles - Category

© 2021 Flex. All Rights Reserved. Powered by Aplikko