Pustili jsme do světa nový web!

Pustili jsme do světa další web

Hodnocení uživatelů: 4 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Rozbitytablet.cz je jednoduchý, graficky čistý web který se liší od všech konkurenčních stránek. Vsadili jsme na přehlednost, srozumitelnost webového rozhraní.

 

Byli jsme osloveni, abychom vytvořili nové stránky pro servis tabletů po celé ČR. Měli jsme od majitele Pavla Pivky volnou ruku v tvorbě nového webu. Web je intuitivně nastaven aby zákazníka zaujal na první pohled a veškeré informace se dozvěděli v rámci první minuty. Samozřejmostí je respozitní rozhraní pro mobilní telefony a tablety.

Odvážně jsme se pustili do spracování tohoto projektu, v zásadě jsme se snažili vytvořit web který je odlišný od veškeré konkurence. Již první výsledky v testovací fázi ukázali že jdeme správným krokem.  Jednoduchost a přehlednost webu je dnes základní kámen úspěšného webu dodává vedoucí projektu Karel Mach.

 

Co se týká zobrazení ve vyhledavačích bylo pro nás velké překvapení že již po 3 měsících po spuštění projektu se v přirozeném vyhledávání na seznamu zobrazuje na 2 místě, díky oblíbenosti a velké náštěvnosti tohoto webu ale posuďte sami více na www.rozbitytablet.cz.

 

.

 


Začínáte podnikat?

Nasměrujeme Vás správným směrem. Vytvoříme Vám Corporate Identity který představuje jednotný vizuální styl podle kterého Vás rozpoznají Vaši zákazníci.


Newsletter Subscribe

Articles - Category

© 2021 Flex. All Rights Reserved. Powered by Aplikko